Під Центр Стерилізації безпритульних тварин в Дичкові хтось підкинув ось цих собак. Це пара німецьких вівчарок, він і вона. Вік собак десь приблизно сім років. В них демидекоз (підшкірний кліщ, людям не передається), хворі вуха (вушний кліщ), у самки на животі величезна пухлина. Собаки дуже контактні, спокійно на них вдягнули ошийники, гарно ходять на повідку. Ми вже неодноразово наголошували, що в Тернополі немає притулку, а в центрі стерилізації неможливо на постійній основі утримувати собак. Шановні тернополяни! Ми звертаємося до вас з проханням подарувати домівку цій перестарілій парі. Вони чесно відслужили якимось "людям", а коли захворіли, то "господарі" вирішили не витрачати час і кошти на лікування, а так просто і "гуманно" вирішити всі проблеми. Часто в коментарях дорікають, що треба допомагати людям, а не тваринам. А ви задумувалися, що всі страшні речі у житті починаються з дрібниці. Сьогодні ви зробили "маленьку" зраду і виставили за поріг стару собаку, завтра з легкістю в дитбудинок відправляєте свою дитину, а в дім перестарілих батьків. Моральне здоров'я суспільства визначається по відношенню до дітей, старих людей і тварин. Наше суспільство хворе, можна сказати, воно вмирає. На жаль, всі прагнення жити цивілізовано залишаються тільки словами. По духу ми не Європа, ми Азія і гени монголо-татарів живуть в більшості з нас.

P.S. Людям, які згодилися Боні і Клайду надати прихисток, ми обіцяємо допомогти у лікуванні. Повірте, через не довгий час по вашому подвір'ї будуть ходити шикарні і здорові собаки.тел 097 22 74 351 та 067 35 09 972

 

 

Ми в соц. мережах - чекаємо на відгуки, питання та пропозиції!

Якщо бажаєте допомогти фінансово:

Діяльність ТОГО Асоціація захисників безпритульних тварин «Ноїв ковчег» носить виключно соціальний характер із метою захисту безпритульних тварин, зокрема їх лікування, стерилізації, догляду та утримання.

Для добровільних пожертв:

ТОГО "Асоціація захисників безпритульних тварин "Ноїв ковчег"

Р/Р 26009055105130 МФО 338783

в Тернопільській філії ПАТ КБ "Приватбанк"

ЄДРПОУ № 36829799

Також пишіть нам!

Обязательное поле

Обязательное поле

Відправлення

Помилка

Відправлено

Обязательное поле

Обязательное поле

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

2

3

 

 

 

Дівчинка Люся шукає дім!!!

Порода: помісь пінчера,

Вік: 2 роки,

Характер:надзвичайно добра,ніжна,повністю орієнтована на людину!!!

Дуже гарно ходить на поводочку,туалет тільки на вулиці!

При бажанні господарів стерилізація за наш рахунок!!

Ця красотуля припала вам до душі? - телефонуйте:

097 671 21 94

 

Віддаємо в добрі ручки чудових цуценяток дівчаток. мама помісь східноєвропейської вівчарки. Малятка будуть до коліна, середнього розміру. Стерилізацію, при бажанні господарів, зробимо за свій рахунок. Можлива доставка. Тел. 097-165-09-51, 050-184-92-78.

 

ДУЖЕ ТЕРМІНОВО !!!

 

Віддається в добрі руки безкоштовно красивий собака породи АЛАБАЙ. Білого кольору, кобель, має паспорт і прививки. У звязку з сімейними обставинами. на фото собака цієї породи. Тел.: 097-849-44-56.