Кошенятам потрібен господар!

Маленькі комочки щастя шукають своїх господарів, вік 1-2 тижні, вони по трагічних обставинах залишилися без мами,

Допоможіть малятам знайти нову родину!!!

 

тел.096.242-59-28

Киця-дівчинка шукає дім !

Киця-дівчинка шукає дім !

 

Вік - 1 рік. Оброблена від паразитів.

 

Гарненька та мила, дуже муркотлива та ніжна. В живу ще краща ніж на фото, з преплюснутим носиком !Проживає в квартирі,ходить у лоточок ! Їсть усе.

 

Подаруйте кошеняті дім !

 

тел. 096 781 93 52

Люсік.. Люсічок.. Люсьочок.. найтепліші, найласкавіші слова підбираємо до цього котика, аби допомогти йому забути всі жахи, які з ним трапились. При першій зустрічі з котиком я була вражена побаченим і давала, напевне , 5% зі 100%, що він взагалі вижеве(( З останніх сил Люсік йшов по подвір"ї, незважаючи на собак, інших котів..не бачив нічого, його очки були запухші і заліплені гноєм.

Ми в соц. мережах - чекаємо на відгуки, питання та пропозиції!

Якщо бажаєте допомогти фінансово:

Діяльність ТОГО Асоціація захисників безпритульних тварин «Ноїв ковчег» носить виключно соціальний характер із метою захисту безпритульних тварин, зокрема їх лікування, стерилізації, догляду та утримання.

Для добровільних пожертв:

ТОГО "Асоціація захисників безпритульних тварин "Ноїв ковчег"

Р/Р 26009055105130 МФО 338783

в Тернопільській філії ПАТ КБ "Приватбанк"

ЄДРПОУ № 36829799

Також пишіть нам!

Обязательное поле

Обязательное поле

Відправлення

Помилка

Відправлено

Обязательное поле

Обязательное поле

1

А на вигляд - просто скелет обтягнутий шкіркою, страшно було навіть торкатися до котика, здавалось, до хребта можна порізатись. Незнаю як дійшов і звідки.. як версія, просидів десь закритий протягом дуууже тривалого часу. Взялись за антибіотики, вітаміни, надіялись.. а далі, з кожним днем велике щастя, що Люсік живий! Котик має хороший апетит, чемний, привчений до лоточка. Дуже великої породи. У Люсіка персиково- рожева шубка, яка до низу поступово темнішає. Кастрований.

Шукаємо для цього красеня люблячу, турботливу і відповідальну сім"ю. Він господар і хоче бути саменький, непривітний до інших тваринок, тому віддаємо у дім, де нема котів. Без вигулу, тільки домашнє кото-життя :) Будь-ласка, відгукніться добрі ручки, візьміть у свою домівку вдячного, грайливого, ласкавого члена сім"ї і друга ! Люсік дуже на це сподівається! 096 270 61 60 Віка.

2

3