Розкажіть людям про це!

Це не коштує вам нічого, й займе всього кілька хвилин часу.

 

Більш докладну інформацію про нашу громадянську позицію й нашу діяльність ви можете почерпнути з сайту.

 

Розклеюйте наші наліпки на виду в людних місцях!

(Несанкціоноване розкліювання реклами в громадському транспорті є порушенням правил пасажироперевезень. Пам'ятаєте про це самі, інакше вам в грубій формі нагадає водій, кондуктор, машиніст або черговий міліціонер).

 

Якщо Ви хочете допомогти нам - Викачайте документзсайту, збережіть на диску і надрукуйте декілька копій Залежно від рекомендованої сфери застосування, використовуйте як оголошення (на стовпах, дошках оголошень і т.д.) або роздаточний матеріал (листівки). Враховуйте, що надруковані на струменевому принтері документи бояться води і тому непридатні для розклеювання на стовпах. Документи захищені від змін. Всі документи дозволяється необмежено поширювати в друкованому вигляді.

 

6. Запрошуємо у центр післяопераційної реабілітації тварин у с.Дичків!

 

Всього в 15 хвилинах від Тернополя у центр післяопераційної реабілітації тварин у с.Дичків постійно потрібна допомога в наших щоденних справах: приготування їжі (наприклад, очищення напівфабрикатів від упаковки); миття поїлок; принесення свіжої води; прибирання вольєрів та території. Більш активні помічники можуть проявити себе в заняттях, що потребують фізичних зусиль: поточний ремонт, невелика допомога будівельникам; заготівля дров. Приходьте й просто поспілкуватися з тваринами, для яких людська увага важлива не менше, ніж вчасне годування та пиття. Є багато способів порадувати їх та отримати задоволення самому: гра з тваринами; вичісування шерсті; прогулянки за територією; влітку купання.

 

Потрібні люди , які можуть допомогти доглядати тварин в с.Дичків . Потрібно хочаб 2 рази на тиждень допомогти  прибирати вольєри , годувати собак , обробляти післяопераційні рани !!!

 

У  центр післяопераційної реабілітації тварин у с.Дичків завжди гостро стоїть питання робочої сили – це обумовлене його віддаленістю від міської риси. Якщо у вас є час та бажання, та ви не боятеся простої фізичної праці, ви змогли б допомогти у центр післяопераційної реабілітації тварин у с.Дичків вийти із критичної ситуації. Ми завжди раді бачити вас! Дізнатися більше про поїздки у Дичків можна за тел +380673517245; +380962771451

Ми в соц. мережах - чекаємо на відгуки, питання та пропозиції!

Якщо бажаєте допомогти фінансово:

Діяльність ТОГО Асоціація захисників безпритульних тварин «Ноїв ковчег» носить виключно соціальний характер із метою захисту безпритульних тварин, зокрема їх лікування, стерилізації, догляду та утримання.

Для добровільних пожертв:

ТОГО "Асоціація захисників безпритульних тварин "Ноїв ковчег"

Р/Р 26009055105130 МФО 338783

в Тернопільській філії ПАТ КБ "Приватбанк"

ЄДРПОУ № 36829799

Також пишіть нам!

Обязательное поле

Обязательное поле

Відправлення

Помилка

Відправлено

Обязательное поле

Обязательное поле

1

2

3